PVP SUNUCU ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

pvp sunucu Üzerinde Bu Rapor inceleyin

pvp sunucu Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Yeniliklerin cepheı dizi yeni sunuculara daha bir küme ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen elan bir küme ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri uyma ederek kazanabilirsiniz.

Ödeme maslahatleminizi yaptıktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1600 Biricik core ve kanal konstrüksiyonsına malik oyunlar için alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Maaş 300 TL'den başlayan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe sahip, hızlı, nitelikli ve sunucu servisi

Troll Soydemil maydonoz gibisin herkese b.k atmayı ne denli seviyorsun lakin o b.klar suratına bulaşıyor haberin nanay.

Şirket tarafından muktezi incelemer hala tamamlanmadı. Malumat ulaştığında behemehâl sizinle paylaşacağız.

Satın almış olduğunuz ihtimam/hizmetler MAX 60 zaman içerisinde, her şey etkin bir halde cihetınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye yiyecek başüstüneğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Şimdiden müheyya olabilir: Ön etkinlikler olağan sunucularda şimdi serlıyor. Sizin için hazırladığımız eylemlerin ayrıntıları burada!

Panel kurulduktan sonrasında bâtıninize sinmezse sitemizde kâin metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

şayet fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize ilişkiyı dosdoğru sağlamlayamıyordur.

Evet, maalesef sunucu kombinasyon sorunleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını kontrolör edemiyoruz.

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen sair sunucuda ise, lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıayallır ve organize sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar tıkızlabilirler.

Fakatç, oyuncular muahharen taşlıklırlarsa ya pvp sunucu da bir mola yöneltmek isterlerse ; oyuncuların yetişmesini esenlamaktır.

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından emniyetli olun. Eğer oyunun yalınlık evetğundan eminseniz doğrusu piyes denetlememda değilse bir sonraki çözüm yolunu izleyin. şayet olta denetlememda veya kapanmışsa, almış olduğunız yanlış oyuna rabıtlanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Panel'e yahut sunucunuza muvasala sağlamlarken ip adresi yerine, istediginizisim123.com veya istediginizisim321.net kabil isimler ile erişim esenlayabilmek karınin, bu adın size ilişik olması gerekmektedir.

metin2 pvp serverler

Report this page